Nyitólap Hirdetésfeladás Kapcsolat

Ingatlan hirdetések kizárólag ellenőrzött forrásból
Eladó Építési telek, Bana
#718800352
6.5 millió Ft
Alapterület 1 841 m2
Szobák száma nincs megadva
Építési mód nincs megadva
Állapot nincs megadva
Emelet nincs megadva

További paraméterek

Részletes leírás

Lehetőségekkel teli építési telek

Eladó Bana csendes utcájában egy 1841 nm-es belterületi építési telek, melynek utcafrontja 22 m szélességű, beépíthetősége 30% és teljes terjedelmében körbekerített.
Közművek közül villany a telken belül megtalálható, gáz az utcában, viszont a víz és a csatorna bekötéshez a közmű gerinc toldása szükséges.
A közelmúltban itt állattartással foglalkoztak, a telken van 8 tonnás silótartály és egy 12x8 m-es masszív, fém és fa vázszerkezetű épület, valamint fúrt kút, ami a vizet szolgáltatja, ez jelenleg is funkcionál.
Mindezek a vételár részét képezik, amennyiben a leendő tulajdonosnak szüksége lesz rájuk, de igény szerint kérhetik ezek elszállítását is. A telek adottságait tekintve alkalmas gazdálkodásra, állattartásra vagy telephelynek.
Abban az esetben viszont, ha építkeznének rá és a közműveket beköttetnék, a lakóingatlant a jobb oldalhatáron lehet elhelyezni, a csendes utcának és annak köszönhetően, hogy nincs közvetlen szomszéd garantált a magánszféra.
A közelben megtalálható buszmegálló, pár percre boltok, posta, autószerviz, óvoda, de jelenleg bölcsőde építése is folyamatban van.
A településről indul közvetlen céges járat az Audiba is, megkönnyítve ezzel az ott dolgozók munkába járását.
Bana Győr-Moson-Sopron megye határán fekszik, Győrtől 25 km, Komáromtól 23 km, Tatától 32 km távolságra, az M1-es autópálya felhajtónak köszönhetően nagyon gyorsan beérhetünk a mindegyik városba.
Ajánlom mindazoknak akik a városi nyüzsgés elől egy csendes, zavartalan helyen képzelik el a jövőjüket. A letelepedni vágyók mellett ajánlom befektetők számára is, hiszen egy kiváló adottságú telekről van szó, amit a jelenlegi ingatlanárakhoz képest rendkívül jutányos áron vásárolhatnak meg.
Amennyiben szeretné személyesen is megtekinteni, előzetes időpont egyeztetés után megmutatom, keressen bizalommal!

Kapcsolat

Kozma Ádám

Ingatlanközvetítő és értékbecslő

Ossza meg a hirdetést:
FacebookGplusTwitter